Těhotenství je spojené s čekáním. Zatímco partnerka prožívá obrovské změny fyzické i psychické, muži se toho zatím zdánlivě tolik neděje. Příchod miminka se sice každým dnem blíží, ale je stále opředen tolika neznámými, že je složité se na novou situaci připravit. Zvláště když nevíte, co vás vlastně čeká. Kdo to za vámi jde? Nový člen rodiny, vaše miminko, zázrak. Človíček, který vám změní celý život.

Jak se na miminko připravit? Jak pomoci partnerce? Co nás čeká?

V této fázi čeká partnerku mimořádné množství návštěv u lékaře. Proč to tak je? U kterých bych měl být? Možná jste také začali společně chodit na předporodní kurz, kde jste zjistili spoustu věcí, které jste nikdy vědět nechtěli. Pomůžeme vám vyrovnat se s náporem lépe než předporodní kurz určený především pro ženu. Dokážeme vám pomoci užívat si partnerčino těhotenství.

První lekce kurzu otcovství se věnuje především tomuto období. Odpoví vám na otázky, na které odpovědět lze a přidá vám manuál s nímž budete v obraze. Navíc získáte mnoho tipů a triků jak být dobrým partnerem těhotné ženě.

Mluvit k bříšku se může zdát z počátku trochu podivné. Zkusíte-li to podle našeho návodu, potěší to vaši partnerku, zatím neviditelné miminko i vás. V pozdějších měsících se vám schovaný potomek odvděčí něžným kopancem.