Gratulujeme!

Jsi na nejlepší cestě stát se tátou. Jinak bys k nám asi nezavítal. Zřejmě máš plnou hlavu otázek. Jenže na rozdíl od žen, které mají k dispozici tisíce kurzů a lekcí, porodních asistentek a dul, se na nás chlapy nemyslí.

Proto vznikl tenhle projekt. Jde o jeden z mála kurzů otcovství v Česku a na Slovensku, který je vedený mužem pro muže.

Chceš vědět co se ve tvé drahé polovičce v těhotenství odehrává? Proč pořád chodí na tolik vyšetření? Jak jí ulevit, jak jí pomoci, jak být zkrátka k něčemu? Napadají tě otázky typu: Můžeme mít sex když má v břiše dítě? Co budu dělat v porodnici? Kdy zas bude normálně uklizeno a navařeno, vždyť už je přece zpátky z porodnice! Jak mám toho prcka vzít do náručí abych ho nerozmačkal?

Našli jste správné místo! V kurzu otcovství najdete manuál, který vás provede těhotenstvím partnerky, porodem, šestinedělím a prakticky vám dodá triky na bezpečnou manipulaci s miminkem. Dále dostaneš užitečné tipy na laskavou péči o tvou partnerku.

Máme pro vás připravený víkendový kurz otcovství (5 hodin). Pokud jste si kurz již vybrali, klikněte zde a vyplňte formulář: OBJEDNAT JEDNÍM KLIKNUTÍM. Chcete-li kurz otcovství koupit jako dárek, dejte nám to prosím vědět. Máme pro Vás nachystaný dárkový voucher. Neváhejte nás kontaktovat kdykoliv a zeptat se i na možnosti případné slevy!

Nejbližší volný termín je 11.1. 2020 (sobota) 13-18h. Pozor, zbývá už jen jedno volné místo! Únor už je plný, proto se prosím objednávejte nejdříve na březen.