Měsíční kurz nyní nevypisujeme. Prosím přihlašte se na kurz víkendový. Je stejný a budete ho mít rychleji za sebou 🙂

Měsíční kurz otcovství se zatím koná pouze v Praze, každý vypsaný měsíc 4x v týdnu, vždy 1 hodinu (60 minut včetně dotazů) a stojí 2.000 Kč. Kurz je složen ze 4 částí: očekávání, porod, šestinedělí, praxe. Dohromady se jedná o komplexní přípravu na změnu, která nastávajícího otce čeká. Všechny naše kurzy mají stejný obsah. Je jen na Vás jaká forma je Vám příjemnější. Kurz otcovství dokáže muži pomoci zorientovat se v nové roli především proto, že je veden chlapama pro chlapy. Objednat kurz otcovství.

Pár řádek od našich tatínků, kteří absolvovali měsíční kurz otcovství:

„Chci trávit víkendy s rodinou, proto jsem si vybral měsíční kurz otcovství. Konal se v červnu, každou středu večer. Kurzy byly natolik nabité informacemi, že jsme pak šli s dalšími účastníky na pivo všechno probrat a spláchnout. Děkuju za všechno.“

Karel Vocta, dneska už táta Matyáše


„Lekce jsem měl vedle kanceláře, takže jsem využil možnost zůstat v práci déle a zajít tam po práci. Navíc týdenní rozestup byl vzhledem k informační náloži celkem vítaný.“

Jakub Čmelík, otec Kristýnky


Pokud jste si vybrali tento kurz, klikněte zde a vyplňte formulář: OBJEDNAT JEDNÍM KLIKNUTÍM. Chcete-li kurz otcovství koupit jako dárek, dejte nám to prosím vědět. Máme pro Vás nachystaný dárkový voucher.

Když se muž změní v tátu může to být nejnáročnějí, ale i nejkrásnější období v jeho životě. Záleží na tom, jak je na tuto změnu připraven. Měsíční kurz otcovství dokáže muži pomoci zorientovat se v nové roli především proto, že je veden chlapama pro chlapy.